Stanowisko: Rzemieślnik
Lokalizacja: Rogaland
Forma zatrudnienia: Pełny etat/tymczasowy
Termin realizacji: Snarest

Złóż wniosek o stanowisko

Czy jesteś złotą rączką z sercem do dobrej roboty?

Ze względu na rosnące zapotrzebowanie na naszych pracowników, poszukujemy obecnie większej liczby wykwalifikowanych i niewykwalifikowanych rzemieślników, którzy dołączą do naszego personelu. Zadania mogą być różne, od pomocy przy montażu fasad, armatury i instalacji wentylacyjnej, po inne niewykwalifikowane prace rzemieślnicze.

Bartek Momot
+47 47 45 49 57
bm@ansett.no

Kogo szukamy:

  • Masz doświadczenie w podobnej pracy
  • Jeśli chcesz pracować fizycznie
  • Posiadać certyfikat zawodowy (doświadczenie może zrekompensować certyfikat zawodowy).
  • Musisz być także wydajny i zorganizowany
  • Mówić po norwesku lub przynajmniej angielsku

Oferujemy:

  • Możliwości rozwoju
  • Zróżnicowane zadania robocze
  • Mapowanie wiedzy specjalistycznej
  • Konkurencyjne warunki

Dlaczego Ansett?

Ansett AS jest lokalną firmą konsultingową / kadrową i rekrutacyjną, która przede wszystkim rekrutuje na stanowiska stałe i zatrudnia konsultantów / pracowników tymczasowych na krótkie lub długoterminowe zadania. Pośredniczymy w obsadzaniu stanowisk w większości segmentów i kładziemy duży nacisk na to, by być w stanie dostarczyć właściwego kandydata, we właściwym miejscu i czasie. Priorytetem jest dla nas indywidualna obsługa i ścisła współpraca.

Pozwól nam rozwiązać Twoje potrzeby kadrowe

Osoba poszukująca pracy?
Skontaktuj się z nami

2024 - Ansett AS